Interiér DOMU ZAT

interiér rodinného domu ZAT bol spracovaný súčasne s projektom domu v nedateliéry. Súčasne sa upravovali konštrukčné detaily a výrobná dokumentácia nábytkov

Celý projekt »

Interiér HOR

Návrh interiéru na Čiernej vode bol projekt, ktorý sa robil ako projekt na kľúč. Návrh domu, všetky stavebné projekty, interiér domu a výrobná dokuemntácia.

Celý projekt »

Interiér domu VYS

Interiér domu VYS je riešenie priesturu kuchyne s integrovanou jedálňou a obývacou izbou. Interiér kuchyňe s jedálenským stolom je ideálne využitý priestor.

Celý projekt »

moderný Interiér TOP PB

Interiér TOP je poňímanie minimalistického priestoru v modernom duchu ako moderný interiér domu GAV. Projekt je realizovaný na mieru pre klienta ktorý ….

Celý projekt »

Interiér KOZ

Interiér domu KOZ je projekt, ktorý sa riešil súbežne s dokončovacími prácami na dvojdome. Investor včas odhadol, že je posledná chvíľa na návrh interiéru..

Celý projekt »

Interiér domu BUD

Interiér domu na mieru do postaveného domu nikdy nie je ľahké zariadiť kedže steny interiéru neprispôsobíte, ale predsa existujú riešenia ktoré nedatelier vie riešiť.

Celý projekt »

Architektúra rodinných domov

Dnešná architektúra rodinných domov výrazne ovplyvňuje pocity ľudí a práve preto sa stáva jedným z najdôležitejších faktorov šťastného bývania. Je obrovským rozdielom, či trávime…

Celý projekt »

Interiér domu BEL

Interiér rodinného domu BEL je projekt spracovaný na kľúč. Ide o rodinný dom s priestrannou obývacou izbou orientovanou na juh, ktorá je prepojená …

Celý projekt »