Projekt domu BRU

Projekt domu BRU v Záhorských sadoch je jedinečný svojim osadením v miernom svahu ako aj orientáciou na svetové strany. Slnko vniká do domu iba keď ho človek potrebuje. Vo večerných hodinách je celá terasa krytá pred slnečnými lúčmi a vytvára ideálny priestor pre relax a súkromie počas celého dňa. Dispozične domu v metráži 266 m2 nechýba vôbec nič.

Celý projekt »

Interiér HOR

Návrh interiéru na Čiernej vode bol projekt, ktorý sa robil ako projekt na kľúč. Návrh domu, všetky stavebné projekty, interiér domu a výrobná dokuemntácia.

Celý projekt »

Štúdia domu JURD

Štúdia domu JUR bolo zadanie architektonického riešenia domu pre klienta, ktorý plánuje svoje bývanie v dome pri golfomom ihrisku s možnosťou odpočinku …

Celý projekt »

moderný Interiér TOP PB

Interiér TOP je poňímanie minimalistického priestoru v modernom duchu ako moderný interiér domu GAV. Projekt je realizovaný na mieru pre klienta ktorý ….

Celý projekt »

Interiér KOZ

Interiér domu KOZ je projekt, ktorý sa riešil súbežne s dokončovacími prácami na dvojdome. Investor včas odhadol, že je posledná chvíľa na návrh interiéru..

Celý projekt »

Architektúra rodinných domov

Dnešná architektúra rodinných domov výrazne ovplyvňuje pocity ľudí a práve preto sa stáva jedným z najdôležitejších faktorov šťastného bývania. Je obrovským rozdielom, či trávime…

Celý projekt »

Interier rodinneho domu DS

Nadčasový interier rodinného domu s minimalistickým poňatím prvkov mobiliáru, čistou líniou kompozičných tvarov a kontrastným materiálovým riešením tvoriacim vyrovnanú harmóniu.

Celý projekt »