Projekt domu BEN

Architektúra domu BEN je jedinečný minimalistický návrh, ktorý investora oslovil na prvý návrh štúdie. Ide o jedinečný moderný projekt domu, ktorému nechýba ani m2 úžitkovej plochy a má racionálne rozdelené prevádzkové zóny a predovšetkým je vyriešené tienenie domu samotnou architektúrou, čo šetrí náklady na prevádzku ako aj realizáciu tieniaceho systému, ktoré je potrebné servisovať.

Celý projekt »

bungalov COP

Projekt domu COP je odvodený od projektu BAL a bol realizovaný v roku 2017 v Banskej Bystrici.
4i rodinný dom je minimalisticky navrhnutý aby spĺňal komfortné bývanie na minimálnej ploche a aby…

Celý projekt »

Bungalov PET

Zadanie rodinného domu vo Vajnoroch bol bungalov, ktorý musel spĺňať požiadavky ako na pohodlné bývanie a užívanie domu ako aj bezbariérový vstup do domu ..

Celý projekt »

projekt domu KALO rakúsko

Dom KALO, je projekt domu v Rakúsku, ktorý vznikol požiadavkou na rodinný dom BOJ. Je užší, čiže architektúra je vhodná na úzky pozemok a tiež dostupnejší.

Celý projekt »

Bungalov KRAM

Projekt domu KRAM je neštandardný bungalov so 4 izbami a samostatným hosťovským domom, ktorý môže slúžiť aj ako letná kuchyňa so skladom na záhradný nábytok.

Celý projekt »

Projekt domu SKU

Projekt rodinného domu SKU je menším praktickým jednopodlažným projektom vhodným pre každého. Atypickou dispozíciou s priehľadom cez celý dom, štyrmi obytnými izbami, precíznou kombináciou…

Celý projekt »

Projekt domu ZEL

Štartovací dom pre mladú rodinu alebo starší pár je projekt domu ZEL ako ušitý. Žiadne zbytočné chodby, dobre orientovaný, svetlý moderný dom a moderná architektúra

Celý projekt »

moderný bungalov LAN

Rodinný bungalov LAN bol navrhnutý do vidickeho prostredia na severe českej republiky. Má šikmú strechu a pôsobí svojím tvarom velmi jednoducho a moderne.

Celý projekt »

Moderný bungalov BAS

Tento moderný bungalov uspokojí so svojou úžitkovou plochou 135,3 m2 a štyrmi obytnými izbami aj toho najnáročnejšieho klienta. Jeho dispozičné riešenie ponúka netradičný pohľad na bývanie,…

Celý projekt »