Bytové domy

Referencie projektov – Bytové domy

Jedným zo základných pilierov našej tvorby sú projekty bytových domov. Skúsenosti s ich navrhovaním a realizáciou siahajú do roku 2005 a pretrvávajú dodnes, vďaka čomu sa právom zaraďujeme medzi ateliéry s dlhoročnými znalosťami tvorby a realizácie v tejto oblasti. Jednotlivé projekty na dom citlivo reagujú na orientáciu a umiestnenie projektu v rámci parcely, okolitej krajiny a terénu, ktoré je v každom prípade individuálne. Jemne narábame so svažitosťou terénu, ktorú v značnej miere rešpektujeme a dotvárame. Hľadáme a vyberáme z výhľadov a priehľadov tie najcennejšie a najneopakovateľnejšie, ktoré následne zdôrazňujeme a pracujeme s nimi, nech sa vám pri každom pohľade z okna zastavuje dych. Odhliadnuc od toho, či je projekt domu na rovine, začínajúcej v modrom horizonte a strácajúcej sa v ňom, uprostred hôr, či ako ostrov pokoja vo víre neustále sa ponáhľajúceho mesta.
Projekty bytových domov variujú od radových rodinných domov, ako napríklad jeden z našich najaktuálnejších projektov, projekt radových rodinných domov Stupava na vyhliadke, cez bytové domy rozmerov, ako ich väčšina z vás pozná, spomenúc momentálne náš finalizovaný projekt Glavica v Devínskej novej Vsi, až po projekty bytových komplexov, nevynechajúc Slnečný vrch.
Cena za projekt domu je samozrejme vždy individuálna, avšak vždy zaručuje ako kvalitu samotného projektu, tak aj spokojnosť investora. A na neposlednom mieste aj spokojnosť nášho ateliéru, veď koho by nepotešil kus dobre odvedenej práce.