Občianske stavby

Referencie projektov – Občianske stavby

Všetky referenice »

Rôznorodosť nás baví. Fascinujú nás nové poznatky a skúsenosti, vždy o krok ďalej ako naposledy. Vždy o poznanie lepšie, ako minule. Rýchlejšie, kvalitnejšie, úspornejšie, efektívnejšie a dokonalejšie.
Rovnako tak aj naša tvorba, ktorá nie je orientovaná iba na projekty obytného charakteru, ale na celé spektrum stavieb a interiérov rôzného typu. Len ako stručný príklad spomenieme nízkoenergetické priemyselné haly, lounge bar, jazdecký klub, golfový klub, ranč, biznis centrum, či množstvo polyfunkčných objektov. V každej výzve nachádzame nové poznatky, ktoré nás posúvajú ďalej a rozširujú náš pohľad rovnako ako na architektúru a na interiér, tak aj na svet. Priestor dostávajú nové materiály a princípy. Objavujeme nové riešenia, ktoré následne využívame vo všetkých sférach navrhovania a projektovania.
Áno, rôznorodosť a zmena nás bavia. Narušiť denný stereotyp a opustiť pohodlie obytných stavieb a interiérov. Sme tým správnym riešením, ak už je váš projekt akýkoľvek. Samozrejme, s našimi skúsenosťami a chuťou, vy sa nemusíte ničoho báť.