Embed HTML not available.
21
Jul

Montované stavby

Dokonalý mechanizmus výmeny energie

Dokonalý mechanizmus výmeny energieZásluhou vysokého tepelného odporu vonkajšej časti steny a tepelnej akumulácii betónového jadra, zostáva v miestnostiach počas celého leta príjemný chládok a v zime naopak, potrebné teplo. Povrchové teploty na vnútorných stranách stien stavebného systému majú teplotu 20°C až 21°C (podľa pomernej plochy okien). K zaisteniu tepelnej pohody v objekte je potrebné udržovať vnútornú izbovú teplotu v rozmedzí 18°C až 24°C. Navyše takéto prostredie je zdraviu prospešné.


Je originálny ako ja

Je originálny ako jaTakto postavený dom môže vynikať originalitou, pretože stavebný systém založený na polomontovaných stavbách dokáže realizovať vaše predstavy bez akýchkoľvek obmedzení. Architekt a projektant môžu naplno využiť svoju fantáziu pri navrhovaní netradičných riešení stavby a vy v tomto procese hráte prvé husle. Konečne si splňte predstavu o svojom vlastnom bývaní a nebojte sa byť pritom odvážni. Buďte sami sebou. Teraz už môžete.


Môj dom môj hrad

Môj dom môj hradO polomontovaných stavbách sa dá pokojne povedať, že sú takými malými osobnými protiatómovými krytmi. Železo a betón, zakryté izolačným debnením, tvoria zohraný tím. Betónové jadro je základom výborných tepelných, akustických vlastností. Železo poskytuje podporu celej stavbe a vďaka nemu je stupeň protipožiarnej bezpečnosti týchto stavieb bezkonkurenčný. Práve schopnosť pohlcovania rušivého vonkajšieho hluku a vysoká protipožiarna ochrana spolu s vyššie uvedenými vlastnosťami vytvárajú pohodlné komfortné bývanie ktorého výhody ocení aj budúca generácia.